Oferujemy naukę języka polskiego na wszystkich poziomach. W małych (3 do 8 osobowych) grupach, w miłej atmosferze nauczą się Państwo mówić w języku polskim, a nie tylko mówić o języku polskim. Nauka w grupie inspiruje do zdobywania wiedzy. Standardowy kurs trwa 20 godzin lekcyjnych i przynosi bardzo dobre efekty. Nasze zajęcia zaczynają się w każdy poniedziałek. Minimalny czas trwania kursu to 1 tydzień, maksymalny zależy od Państwa oczekiwań i możliwości.

Indywidualne zajęcia języka polskiego

Zajęcia indywidualne dają możliwość skupienie uwagi lektora na potrzebach i oczekiwaniach studenta. Pozwalają na wykorzystanie różnorodnych technik nauczania odpowiednich dla stylu uczenia się konkretnej osoby i zapewnienia odpowiedniego tempa nauki. Możemy wtedy dostosować program kursu tylko do wymagań studenta. Terminy ustalają Państwo sami, a my dopasujemy się do Państwa kalendarza.

Nasi lektorzy oprócz językiem polskim posługują się biegle językami: niemieckim, francuskim, rosyjskim i angielskim

 

183_1_500_Learn-Polish