telcW naszej szkole mogą Państwo przygotować się i przystąpić do certyfikatów TELC z języków – angielskiego i niemieckiego  na poziomach A1, A2, B1 i B2 oraz rosyjskiego na poziomie A1 i A2. Przeprowadzamy egzaminy TELC na terenie całego kraju. Do tej pory świadczyliśmy takie usługi na terenie województw: zachodniopomorskiego, dolnośląskiego, lubelskiego, pomorskiego, śląskiego, podkarpackiego i opolskiego. Przygotowujemy kompleksową sesję egzaminacyjną.

Nasi lektorzy posiadający licencje egzaminatorów TELC pomogą, przy pomocy bezpłatnego testu, ocenić Państwa poziom zaawansowania językowego oraz przygotować wszystkich chętnych do egzaminu w taki sposób, aby wynik był jak najlepszy. Zgłoszenie na egzamin TELC musi nastąpić minimum miesiąc przed jego planowanym terminem. Na Państwa życzenie udzielimy wszystkich informacji na temat egzaminów TELC, udostępnimy nieodpłatnie materiały informacyjne i testy modelowe. 11 lat egzaminów TELC w SJO „Europa” to ponad 90 % zdających certyfikaty językowe uczestników kursów. Zapraszamy do nauki w naszej szkole !!!

 

page1image3807360